TRANSPORT DLA CIEBIE. ZAWSZE, WSZĘDZIE I NA CZAS !

fb

o firmie

więcej

Istniejemy na rynku od 1992 roku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, własnej flocie samochodowej oraz wykształconej kadrze budujemy zaufanie naszych klientów oraz dajemy gwarancje Państwu wykonania usług na najwyższym poziomie.

 

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług, profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie, terminowość, bezawaryjność, elastyczność, rozsądna cena a przede wszystkim zadowolony klient.

TRANSPORT KONTENERÓW

więcej

Głównym przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług transportowych i spedycyjnych w imporcie oraz exporcie kontenerów morskich na terenie całej Europy.

 

 

Najprościej opisując dowóz i odwóz kontenerów z portów gdzie przypływają statkami do miejsca przeznaczenia lub z miejsca załadunku do portu gdzie dalej wypływają w Świat.

sprzedaż paliw

więcej

Hurtowa sprzedaż paliw jak i transport paliw płynnych jest kolejnym przedmiotem naszej działalności do którego dokładamy wszelkich starań aby dostosować się do potrzeb i wymogów naszych klientów podczas realizacji zamówień.

 

Zamówienia i dostawy realizujemy terminowo gwarantując wysoką jakość paliw. Zapewniamy najwyższej jakości paliwo pochodzące z Rafinerii krajowych jak i od rzetelnych importerów.

Copyright by Hiteks 2014 Wykonanie IC Vision.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem